moderní bydlení v srdci Ostravy vyberte si váš byt
dle
kritérií
dle 3d
modelu
vzorové
byty
Kritéria vyhledávání

Fotogalerie

Aktuality

28. 7. 2017
Z důvodů budování příjezdové komunikace v rámci II. etapy výstavby Rezidence Nová Karolina si Vás dovolujeme informovat, že byla zrušena parkovací stání před kanceláří Rezidence Nová Karolina na ul. Důlní. K parkování využijte podzemního parkoviště v objektu obchodního centra Forum Nová Karolina. Parkování zde je po dobu 2 hodin zdarma.
8. 2. 2017
U nás neplatíte 4% daň z nabytí nemovitých věcí, neboť se jedná o první úplatný převod vlastnického práva, který je od daně osvobozen!
+420 731 533 522
+420 596 112 756
info@nkrd.cz

kontaktujte
nás

Zadejte Váš e-mail nebo telefon,
pomůžeme Vám s výběrem Vašeho nového bytu

FAMILY FRIENDLY

Bydlení ideální pro rodiny s dětmi. V klidové zóně dvorního traktu přístupného pouze vlastníkům bytových jednotek je umístěno dětské hřiště vč. odpovídajícího mobiliáře a klidových zón pro odpočinek. Všechny bytové sekce jsou vybaveny komorami a prostorem pro odložení kočárků a kol. V dostupné vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost a dopravní obslužnost.

Lifestyle FRIENDLY

Množstvím a různorodostí bytových jednotek jsme schopni nabídnout jakoukoliv alternativu Vašemu životnímu stylu. Od 1+kk až po 4+kk s mezonetem a střešními terasami, jednotky se zahrádkou a terasou či balkonem, byty loftového typu. V blízkosti rezidence jsou jak divadla, muzea a galerie, tak obchodní a zábavná centra, restaurace, kavárny, kina, sportoviště...

ecological FRIENDLY

Stavba je šetrná k životnímu prostředí. Již v průběhu výstavby splňujeme všechna kritéria ekologických a energetických auditů a norem. Každá bytová jednotka má vlastní odečet energií a je samostatně regulovatelná. Samozřejmostí je umístění nádob na separovaný odpad a zapojení do systému sběru tříděného odpadu.

senior/handicap FRIENDLY

Objekt je ve všech směrech bezbariérový, výtahy jsou vybaveny hlasovou obsluhou a jsou dostatečně prostorově dimenzovány. Zvonková tabla jsou umístěna v odpovídající výšce dostupné pro občany na invalidním vozíku. Z důvodu bezpečnosti jsou zvonková tabla vybavena kamerovým čidlem. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem.

pet FRIENDLY

Klidová zóna dvorního traktu je vybavena odpadkovými koši. V okolí rezidence je mnoho lokalit pro Váš pohyb se čtyřnohým přítelem.